'1979' dan beri'

Roma Dondurmasının eşsiz lezzeti

Tarihçe

1979 yılında bir aile kuruluşu olarak başlayan geçmişimiz, siz değerli müşterilerimizin desteği ve beğenisiyle günümüze kadar gelmiştir.

Rumeli Türklerinden olan kurucular Muhittin Sönmez ve Ezel Ayan, yaklaşık 20’şer yıllık bilgi işlem uzmanlığı ve sigortacılık sektörü deneyimlerinin ardından, TAD DONDURMA’yı İstanbul Kumburgaz’da küçük bir işletme olarak kurmuşlar ve geleneksel İtalyan tipi yumuşak kıvamlı Roma dondurmasını siz değerli müşterilerimizin damak tadına sunmuşlardır.

Kısa süre içerisinde şube sayısını arttıran TAD DONDURMA’nın, T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak ve tüm hijyen kurallar dikkate alınarak ürettiği sağlıklı ve lezzetli dondurmalar, şubelerimizin önünde kuyruklara neden olabilecek kadar beğeni toplamaktadır.

Tüm ürünlerimizde ülkemizin yüksek dağlarında yetişen gerçek dağ sahlebi değirmenlerde öğütülerek kullanılmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan tüm hammaddeler hijyenik ve islami kurallar gözetilerek, ülkemizin seçkin markaları arasından seçilmektedir. 

Meyveli dondurmalarımızda kullanılan meyveler mevsim meyveleri veya mevsiminde dondurularak stoklanmış meyvelerden oluşmaktadır.

Okunma 16525 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 24 Ağustos 2015 15:18